O NAS

20181210_170825
favicon

Od produkcji po wyjątkowe realizacje

Nasza firma zajmuje się szkłem od ponad 10 lat – rozpoczynaliśmy od produkcji bezpośrednio z surowca w postaci tafli szkła i luster – głownie dla szklarzy i innych przedsiębiorców oraz niewielkich realizacji montażowych. W naszym zakładzie w Kosakowie powstawały szklane formatki pod wymiar, lustra, szlifowaliśmy, fazowaliśmy, a nawet rozpoczęliśmy drukowanie na szkle. Za powstanie Zemeko z całym jego duchem i pazurem odpowiedzialni są Piotr i Adam – właściciele i podstawa naszej firmy.

Wykfalifikowany personel

Następnym krokiem był rozwój wykwalifikowanych ekip montażowych gotowych podjąć się najróżniejszych wyzwań – dzięki uporowi i skuteczności Joanny – żony Piotra w dwa lata cały system stał się doskonale naoliwioną maszyną, która w portfolio ma realizacje zarówno dla kluczowych deweloperów naszego regionu, jak i mieszkańców z Trójmiasta i okolic.

Rozwijamy się dla was

Obecnie powierzyliśmy produkcje szkła wyłącznie naszym partnerom biznesowym sami skupiając się na dostarczeniu usługi na najwyższym poziomie. W związku z tym firma przeszła ogromne zmiany, między innymi lokalizacji – od niedawna jesteśmy dostępni w Gdyni oraz Pogórzu, a do szefostwa dołączyła Zuzanna – córka Piotra i Joanny. Każdego dnia uczymy się nowych rozwiązań, śledzimy rozwój technologii i mody w szkle, podążamy za trendami i kreujemy rzeczywistość z Waszych marzeń i wizualizacji.

©2021. Zemeko. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Szymon D.